1.Seasamh An-Íseal
Is féidir airde íosta an bhoird oibriúcháin oftailmeolaíochta a choigeartú go 500mm. Tá an córas tiomána leictreamaighnéadach aitheanta cobhsaí, iontaofa agus saor ó thorann le linn oibríochta. Is é an rogha is fearr é le haghaidh obráid oftailmeolaíochta agus ENT.
2.Pláta Ceann Inbhainte
Is furasta an pláta ceann inbhainte a rialú le fearas meicniúil.
Comhlíonann an dearadh cuasach i lár chúisín an cheannchláir na riachtanais eirgeanamaíochta.
3. Dromchla Leathan
Is féidir leis an dromchla leithead 550mm a bhaint amach, rud a ligeann don othar luí air níos compordaí
4. Lasc Coise Solúbtha
Is féidir uillinn an phláta chúl agus an phláta coise a choigeartú tríd an lasc coise, rud atá áisiúil don dochtúir suíomh an othair a choigeartú go dtí an suíomh is fearr le linn na hoibríochta oftailmeolaíochta.
5. Coscán Peitil
Tá coscáin chosáin mheicniúla níos tapúla, áisiúil, sábháilte agus iontaofa.
6. Cathaoir Dochtúra Roghnach
Is féidir leis an gcathaoir dochtúra na hairmchláir, na cúlchláir agus airde an tsuíocháin a choigeartú.
Paraiméadair
| Mír Mhúnla | Tábla Oibriúcháin Oftalmach Leictreach TDG-2 |
| Fad agus Leithead | 2080mm * 550mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 700mm / 500mm |
| Pláta Ceann (Suas agus Síos) | 45°/ 90° |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 45°/ 20° |
| Pláta Cosa (Suas agus Síos) | 45°/ 20° |
| Sleamhnán Cothrománach | 300mm |
| Córas leictrea-mhótair | Jiecang |
| Voltas | 220V/110V |
| Minicíocht | 50Hz / 60Hz |
| Comhsheasmhacht Cumhachta | 1.0 cileavata |
| Ceallraí | Tá |
| Matras | Tocht Cuimhne |
| Príomhábhar | Cruach Dhosmálta 304 |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 200 cileagram |
| Barántas | 1 Bhliain |
Gabhálais Chaighdeánacha
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Slat Insileadh | 1 Tacar |
| 2 | Bord Lámh | 1 Péire |
| 3 | Tráidire Ionstraimí | 1 Tacar |
| 4 | Teanntán Socraithe | 1 Tacar |
| 5 | Matras | 1 Tacar |
| 6 | Lasc Coise | 1 Tacar |