Úsáideann tábla scrúdaithe gínéiceolaíoch leictreach FD-G-1 ábhair ard-neart agus tá sé frithsheasmhach in aghaidh creimeadh, rud a chabhróidh le glanadh agus díghalrú laethúil an ospidéil.
Is féidir airde dhromchla an bhoird scrúdaithe, uillinn an chúil agus an chláir chos a choigeartú tríd an lasc coise.
Tá na gabhálais iomlán, agus tá tacaí gualainne, strapaí gualainne, strapaí láimhe, láimhsithe, tacaí cos, agus báisíní salachair le scamairí mar chaighdeán.
Glacann bun an tábla scrúdaithe gínéiceolaíochta struchtúr U-chruthach, a sholáthraíonn spás gluaiseachta do chosa agus do chosa le haghaidh obair laethúil an dochtúra.
Tá an leaba oibriúcháin scrúdaithe gínéiceolaíoch leighis seo oiriúnach ní hamháin do scrúduithe gínéiceolaíocha, ach freisin d'úireolaíocht fhir.
1.Tocht Cúrtha Gan uaim
Úsáideann tocht múnlaithe an bhoird scrúdaithe gínéiceolaíoch leictreach an teicneolaíocht chúradh gan uaim is déanaí, rud a fheabhsaíonn compord an othair go mór.
2.Ábhar atá frithsheasmhach in aghaidh creimeadh
Tá clúdach iomlán an bhoird scrúdaithe gínéiceolaíoch leictreach déanta as ábhair den scoth, atá frithsheasmhach in aghaidh creimeadh, éasca le glanadh agus le díghalrú.
3. Lasc Coise
Feistithe le lasc coise, rialaigh go solúbtha gluaiseachtaí éagsúla an bhoird scrúdaithe cnáimhseachais.
4.Gabhálais Ilúsáideacha
Chomh maith leis an taca gualainne caighdeánach, tá strapaí gualainne, láimhsí, tacaí cos, pedalanna cos, báisín dramhaíola, solas scrúdaithe gínéiceolaíoch nó cathaoir dochtúra ar fáil freisin mar rogha.
Paraiméadair
| SamhailMír | Tábla Scrúdaithe Gínéiceolaíoch Leictreach FD-G-1 |
| Fad agus Leithead | 1800mm * 550mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg Droim ar ais | 14°/ 17° |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 60°/10° |
| Córas leictrea-mhótair | Jiecang |
| Voltas | 220V/110V |
| Minicíocht | 50Hz / 60Hz |
| Comhsheasmhacht Cumhachta | 1.0 cileavata |
| Ceallraí | Tá |
| Matras | Tocht gan uaim |
| Príomhábhar | ABS |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 150 cileagram |
| Barántas | 1 Bhliain |
ScaighdeánachGabhálais
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Tacaíocht Lámh | 1 péire |
| 2 | Pláta Cos | 1 Tacar |
| 3 | Matras | 1 tacar |
| 4 | Láimhseáil | 1 péire |
| 5 | Lasc Coise | 1 Tacar |