Úsáidtear tábla cnáimhseachais ilúsáideach FD-G-2 go forleathan le haghaidh breithe cnáimhseachais, scrúdú gínéiceolaíochta agus oibríochta.
Tá corp, colún agus bonn an bhoird seachadta leictrigh déanta as cruach dhosmálta 304, atá frithsheasmhach in aghaidh creimeadh agus éasca le glanadh.
Is féidir na plátaí cos a bhaint, rud a chabhróidh le téarnamh iar-obráide.
Córas rialaithe déach, ní hamháin tríd an gcianrialtán láimhe, ach tríd an lasc coise freisin.
Gabhálais iomlána, caighdeánach le leagan tacaíochta cos, peidil, báisín salachair le scagaire, agus solas scrúdaithe gínéiceolaíoch roghnach.
Ní hamháin go gcabhraíonn an bonn U-chruthach le cobhsaíocht an bhoird oibriúcháin, ach soláthraíonn sé dóthain spáis cos don dochtúir chun tuirse a laghdú.
1.Córas Rialaithe Dúbailte
Déanann an rialtóir láimhe agus an lasc coise rialú tánaisteach chun sábháilteacht na hoibríochta a chinntiú agus chun suíomhanna éagsúla a bhaint amach.
2. Pláta Cosa Inscortha
Éascaíonn pláta cos inscortha an bhoird seachadta leictreach scíth iar-obráide agus laghdaíonn sé pian iar-obráide
3.304 Cruach Dhosmálta
Clúdach iomlán an bhoird oibriúcháin gínéiceolaíochta déanta as cruach dhosmálta 304 ardchaighdeáin. Marthanach, éasca le glanadh agus le díghalrú.
4. Bonn cruth U
Ní hamháin go méadaíonn bonn U-chruthach an bhoird cnáimhseachais gínéiceolaíochta an limistéar teagmhála idir an bonn agus an talamh agus go ndéanann sé níos cobhsaí é, ach soláthraíonn sé dóthain spáis cosa d’obair na foirne leighis chun tuirse a laghdú.
5. Gabhálais Ilúsáideacha
Chomh maith leis an taca gualainne caighdeánach, tá strapaí gualainne, láimhsí, tacaí cos, pedalanna cos, báisín dramhaíola, agus solas scrúdaithe gínéiceolaíoch ar fáil mar roghnach freisin.
Pparaiméadair:
| SamhailMír | Tábla Seachadta Leictreach FD-G-2 |
| Fad agus Leithead | 1880mm * 600mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 940mm/ 680mm |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 45°10° |
| Pláta Suíocháin (Suas agus Síos) | 20° 9° |
| Pláta Cosa Amach | 90° |
| Voltas | 220V/110V |
| Minicíocht | 50Hz / 60Hz |
| Ceallraí | Tá |
| Comhsheasmhacht Cumhachta | 1.0 cileavata |
| Matras | Tocht gan uaim |
| Príomhábhar | Cruach Dhosmálta 304 |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 200kg |
| Barántas | 1 Bhliain |
ScaighdeánachGabhálais
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Tacaíocht Lámh | 1 péire |
| 2 | Láimhseáil | 1 péire |
| 3 | Pláta Cos | 1 phíosa |
| 4 | Matras | 1 tacar |
| 5 | Doirteal Dramhaíola | 1 phíosa |
| 6 | Teanntán Socraithe | 1 Péire |
| 7 | Crúiscín Glúine | 1 Péire |
| 8 | Pedal | 1 Péire |
| 9 | Cianrialtán Láimhe | 1 phíosa |
| 10 | Lasc Coise | 1 phíosa |