Tagraíonn LEDD500700C+M do sholas seomra oibriúcháin LED dúbailte cruinneachán.
Is féidir córas ceamara ionsuite agus monatóir crochta seachtrach a úsáid chun críocha oiliúna. Cuireann sé ar chumas oibríochtaí monatóireachta agus taifeadta.
■ máinliacht bhoilg/ghinearálta
■ gínéiceolaíocht
■ máinliacht croí/soithíoch/thoracach
■ néar-mháinliacht
■ ortaipéidic
■ trámaiteolaíocht / OR éigeandála
■ úireolaíocht / TURP
■ fiaclóireacht/Oftailmeolaíocht
■ endoscópacht Angagrafaíocht
1. Córas Ceamara
Ceamara ionsuite, ní gá é a chrochadh le sraith eile arm.
2. Gabhann agus seachadann an solas seomra oibriúcháin seo íomhánna ar luas tapa agus ar ardchaighdeán. A bhuíochas leis an súmáil optúil 10X, is féidir na híomhánna a fheiceáil ó gach taobh.
3. Is féidir leis an solas seo sa seomra oibriúcháin an obráid a thaifeadadh freisin. Is féidir é a úsáid chun críocha oiliúna agus staidéir.
Córas Monatóireachta
1. Trí chraoladh a dhéanamh ar an oibríocht, is féidir le solas seomra oibriúcháin LEDD500700C+M ligean don fhoireann chlinic do dhul chun cinn a leanúint gan an réimse steiriúil a bhriseadh.
2. Soláthraíonn solas seomra oibriúcháin le ceamara agus monatóir ionsuite radharc barr eile ar cheann na máinliachta ionas gur féidir le do fhoireann máinliachta nósanna imeachta máinliachta a roinnt ar fud an domhain.
Paraiméadars:
| Ceamara | |
| Rún | 210 megapixel 1920 (A) x 1080 (V) |
| Modh cumarsáide | RS232 |
| Prótacail chumarsáide | HITACHI / SONY VISCA |
| Nascóir | Comhoiriúnacht LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Cineál braiteora | CMOS 1/2.9" / CMOS 1/3" |
| Mód scanadh | Scanadh Forásach |
| Córas Lae agus Oíche | Dath/dubh agus bán/uathoibríoch |
| Íosmhéid soilsiú | dath: 0.1Lux dubh agus bán: 0.01Lux |
| Mód sioncrónaithe | idir-shioncrónú |
| Aschur físe | comhartha digiteach |
| SNR | ≥50dB (AGC MÚCHTA) |
| Lionsa | |
| IRCUT | Athrú uathoibríoch scagaire dúbailte IRCUT |
| Lionsaí optúla | 10X f=5mm~50mm |
| uillinn réimse | A:51.8°(I)~5.86°(T) V:39.1°(I)~4.4°(T) |
| Feidhm | |
| mód nochta | A/M |
| cothromaíocht bán | Uathoibríoch |
| Mód Fócais | A/M |
| smacht a fháil | A/M |
| Éifeacht Pictiúr | Uathoibríoch/dath/dubh agus bán/diúltach |
| feidhm scátháin | Tacaíocht (scáthán cothrománach + scáthán ingearach) |
| rollovers íomhá | Tacaíocht |
| Dinimic Leathan | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| comhla leictreonach | 1/30s ~ 1/10,000s |
| cóimheas codarsnachta | Inchoigeartaithe |
| sáithiú | Inchoigeartaithe |
| Feidhm frithcheo | Tacaíocht |
| Imeallach | Tacaíocht |
| Sonraíocht ghinearálta | |
| Toisí | 38.6 (L) * 41 (A) * 64.6 (F) mm |
| Teocht/taise Oibre | ﹣10℃~50℃, 10% RH ~60% RH |
| Teocht/taise Stórála | ﹣20℃~60℃, 10% RH ~80% RH |
| soláthar cumhachta | DC 12V ± 10% |
| tomhaltas cumhachta | 3.5W Uasmhéid |
| Glanmheáchan | 110g |
Monatóir
| Príomhpharaiméadar | |
| Méid an scáileáin | 21.5' |
| Mód Soilsiú Cúlra | LED |
| Limistéar Taispeána | 475.2mm(L)×267.3mm(A) |
| Cóimheas Gnéithe | 16:9 |
| Rún Uasta | 1920×1080 |
| Dath Taispeána | 16.7M |
| Páirceáil Picteilín | 0.2475(A)×0.2475(V) |
| Lonrúlacht | 300cd/㎡ |
| Codarsnacht Íomhá | 1500:1 |
| Uillinn Féachana | 850/850/750/650 |
| Am Freagartha | 8MS |
| Minicíocht Réimse | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Ionchur agus aschur | |
| SDI ISTEACH | 1 |
| SDI AMACH | 1 |
| AV ISTEACH | 22 (2 × BNC) |
| AS-CHLUAIS | 1 |
| S-FHÍSEÁN | 1 |
| Ionchur VGA | 1 |
| Ionchur HDMI | 1 |
| Ionchur YPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| Ionchur RS232 (Roghnach) | 1 |
| Ionchur fuaime | 1 |
| Aschur fuaime | 1 |
| Córas dathanna | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Teanga | Sínis/Béarla/Fraincis/Gearmáinis/Iodáilis/Spáinnis/ |
| Soláthar cumhachta | |
| Cumhacht | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Cumhacht Fuireachais | 5W |