Tá cúig phríomhghrúpa gníomhaíochta ag an mbord oibriúcháin leictreach TDG-1: ardú dromchla leapa inchoigeartaithe leictreach, tilt ar aghaidh agus ar gcúl, tilt ar chlé agus ar dheis, ardú pláta cúil, agus coscán.
Tá cuma álainn, corp, bonn, colún ardaithe, agus ráillí taobh an oibriúcháin leictrigh seo uile déanta as cruach dhosmálta ardchaighdeáin, le bailchríoch ard, friotaíocht creimeadh agus neart meicniúil ard.
Coigeartaigh suíomhanna éagsúla an bhoird oibríochta leictrigh go cliste, le rialú aon-chnaipe. Glacann sé le gníomhaitheoir leictreach LINAK, atá ciúin, beacht agus ar chostas íseal cothabhála. Dearadh roth mór, dí-chomhbhrú ciúin agus frith-seismeach.
Tá an tábla oibriúcháin leictreach seo oiriúnach do mháinliacht éagsúil, amhail máinliacht bhoilg, cnáimhseachas, gínéiceolaíocht, ENT, úireolaíocht, anorexia agus ortaipéideach, etc.
1.AuilleachAcoigeartuithewithGas Sprions
Tá struchtúir tacaíochta sorcóra earraigh gháis feistithe ar chúlphláta agus ar chosphláta an bhoird oibriúcháin leictrigh TDG-1, rud a fhágann go bhfuil coigeartuithe éagsúla réidh, ciúin agus saor ó chreathadh, agus ag an am céanna go gcosnaítear struchtúr an chomhpháirtigh go héifeachtach agus go gcoisctear an t-othar ó thitim.
2.Gníomhaitheoir Líneach Leictreach LINAK
Le húsáid slat bhrú leictreach, ní gá d’fhoireann leighis suíomh an bhoird oibriúcháin a rialú de láimh. Ní gá ach an cianrialtán a shealbhú, rud a fhágann go bhfuil sé éasca agus sábhálann sé saothair. I gcomparáid le cothabháil iar-díolacháin an bhoird oibriúcháin hiodrálaigh, laghdaíonn an bord oibriúcháin leictreach costas cothabhála iar-díolacháin go mór freisin. Le linn an phróisis choigeartaithe, is féidir an tslat bhrú leictreach a shuíomh níos cruinne, agus tá an próiseas coigeartaithe thar a bheith ciúin.
3. Bonn Cineál Y
Glacann bonn na leapa dearadh Y-chruthach, rud a chomhlíonann ní hamháin an dearadh eirgeanamaíochta, a fheabhsaíonn cobhsaíocht an bhoird oibriúcháin leictrigh, ach a sholáthraíonn níos mó spáis cos saor in aisce don fhoireann leighis, rud a ligeann don fhoireann leighis druidim níos gaire don othar.
4. Gabhálais Ilúsáideacha
Feistithe le strapaí gualainne, strapaí láimhe, strapaí cos, agus strapaí coirp chun a chinntiú nach dtitfidh othair atá faoi ainéistéise ginearálta le linn na máinliachta. Tá ceapacha cúr cuimhne ar na plátaí cos, na tacaí láimhe, na tacaí coirp agus na tacaí cos chun compord na hoibríochta agus gnáthchúrsaíocht sreabhán coirp a chinntiú le linn na hoibríochta.
5. Ldearadh caster níos airde
Tá bonn an bhoird oibriúcháin mheicniúil leictrigh deartha le rothaí móra (trastomhas≥100mm), atá solúbtha le bogadh. Ardaíonn na rothaí nuair a bhíonn siad ag coscánú, bíonn bonn na leapa i dteagmháil dhlúth leisan talamh, agus tá an chobhsaíocht mhaith.
6. Ceallraí tógtha isteach
I gcás cliseadh cumhachta, is féidir leis an gceallraí ionsuite 50 oibríocht a thacú.
Pparaiméadair
| SamhailMír | Tábla Oibriúcháin Leictrigh TDG-1 |
| Fad agus Leithead | 2050mm * 500mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 890mm/ 690mm |
| Pláta Ceann (Suas agus Síos) | 60°/ 60° |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 90°/ 17° |
| Pláta Cosa (Suas /Síos / Amach) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Droim ar ais | 25°/ 11° |
| Claonadh Cliathánach (Ar Chlé agus Ar Dheis) | 20°/ 20° |
| Airde Droichead na Duán | ≥110mm |
| Flex/Reflex | Oibríocht Chomhcheangailte |
| Painéal Rialaithe | Roghnach |
| Córas leictrea-mhótair | Linak |
| Voltas | 220V/110V |
| Minicíocht | 50Hz / 60Hz |
| Comhsheasmhacht Cumhachta | 1.0 cileavata |
| Ceallraí | Tá |
| Matras | Tocht Cuimhne |
| Príomhábhar | Cruach Dhosmálta 304 |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 200 cileagram |
| Barántas | 1 Bhliain |
SGabhálais Chaighdeánacha
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Scáileán Ainéistéise | 1 phíosa |
| 2 | Tacaíocht Choirp | 1 péire |
| 3 | Tacaíocht Lámh | 1 péire |
| 4 | Tacaíocht Cosa | 1 péire |
| 5 | Láimhseáil Droichead na nDuán | 1 phíosa |
| 6 | Matras | 1 Tacar |
| 7 | Cianrialtán Láimhe | 1 phíosa |
| 8 | Líne Cumhachta | 1 phíosa |