Glacann bord oibriúcháin leictreach TDY-1 córas oibriúcháin mótair slat brú leictreach chun a chinntiú gur féidir leis coigeartuithe éagsúla staidiúir a dhéanamh le linn na hoibríochta, lena n-áirítear ardú boird, claonadh ar aghaidh agus ar gcúl, claonadh ar chlé agus ar dheis, fillte agus aistriú an phláta cúil.
Tá an tábla oibriúcháin leictreach ilfheidhmeach seo oiriúnach do mháinliacht éagsúil, amhail máinliacht bhoilg, cnáimhseachas, gínéiceolaíocht, ENT, úireolaíocht, anorectal agus ortaipéideach, etc.
1. Ar fáil i Scanadh X-ghathaithe
Is féidir barrchlár PFCC a úsáid le haghaidh scanadh X-gha le linn obráidí. Is féidir bord oibriúcháin leictreach TDY-1 a aistriú níos mó ná 300mm, rud a sholáthraíonn limistéar peirspictíochta maith don lámh-C le linn obráide, agus is féidir é a úsáid le boscaí scannán X-gha.
2. Córas Rialaithe Dúbailte Roghnach
Cuireann an rialtóir láimhe agus rialuithe painéil roghnacha cosaint dhúbailte ar fáil le haghaidh máinliachta.
3. Ceallraí In-athluchtaithe Tógtha isteach
Tá ceallraí in-athluchtaithe ardfheidhmíochta feistithe ar an mbord oibriúcháin leictreach TDY-1, ar féidir leis freastal ar riachtanais 50 oibríochta. Ag an am céanna, tá soláthar cumhachta AC aige chun fuinneamh leictreach a sholáthar chun an tsábháilteacht uasta a chinntiú.
4. Droichead Duáin Tógtha isteach
Droichead lumbar tógtha isteach, áisiúil do dhochtúirí chun máinliacht bile agus duáin a dhéanamh
Paraiméadair
| Mír Mhúnla | Tábla Oibriúcháin Leictreach TDY-1 |
| Fad agus Leithead | 2070mm * 550mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 1000mm/ 700mm |
| Pláta Ceann (Suas agus Síos) | 45°/ 90° |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 75°/ 20° |
| Pláta Cosa (Suas /Síos / Amach) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Droim ar ais | 25°/ 25° |
| Claonadh Cliathánach (Ar Chlé agus Ar Dheis) | 15°/ 15° |
| Airde Droichead na Duán | ≥110mm |
| Sleamhnán Cothrománach | 300mm |
| Flex/Reflex | Oibríocht Chomhcheangailte |
| Bord X-gha | Roghnach |
| Painéal Rialaithe | Caighdeánach |
| Córas leictrea-mhótair | Jiecang |
| Voltas | 220V/110V |
| Minicíocht | 50Hz / 60Hz |
| Comhsheasmhacht Cumhachta | 1.0 cileavata |
| Ceallraí | Tá |
| Matras | Tocht Cuimhne |
| Príomhábhar | Cruach Dhosmálta 304 |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 200 cileagram |
| Barántas | 1 Bhliain |
Gabhálais Chaighdeánacha
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Scáileán Ainéistéise | 1 phíosa |
| 2 | Tacaíocht Choirp | 1 péire |
| 3 | Tacaíocht Lámh | 1 péire |
| 4 | Tacaíocht Gualainn | 1 péire |
| 5 | Tacaíocht Cosa | 1 péire |
| 6 | Tacaíocht Chos | 1 péire |
| 6 | Láimhseáil Droichead na nDuán | 1 phíosa |
| 7 | Matras | 1 Tacar |
| 8 | Teanntán Socraithe | 8 bpíosa |
| 9 | Teanntán Socraithe Fada | 1 péire |
| 10 | Cianrialtán Láimhe | 1 phíosa |
| 11 | Líne Cumhachta | 1 phíosa |