Tá an clúdach go léir déanta as cruach dhosmálta 304, atá éasca le glanadh agus le díghalrú.
Tá ábhar snáithíneach tarchuir solais ard oiriúnach le húsáid X-gha.
Ligeann dearadh leathnaithe an tochta d'othair luí ar an mbord oibriúcháin níos compordaí.
Glacann tábla oibriúcháin leictri-hiodrálach TDY-G-1 córas rialaithe hiodrálach chun cinn, comhlaí leictreamaighnéadacha iontaofa agus caidéil ola ó Taiwan, rud a chinntíonn feidhmíocht chiúin agus chobhsaí.
1.Uultra-ísealPseasamh
Is féidir an airde is ísle den tábla oibriúcháin leictreach-hiodrálach seo a choigeartú go 520mm, atá an-oiriúnach do mháinliacht inchinne agus máinliacht súl. Is féidir leis an pláta ceann inscortha freastal ar úsáid an tábla oibriúcháin leis an bhfráma ceann gearrtha.
2. Pláta ceann comhpháirteach dúbailte
Is féidir le pláta ceann dúbailte-chomhpháirteach an Bhoird OR Leictreach-hiodrálach seo airde an chláir ceann a choigeartú go saor, rud a ligeann don othar uillinn cheann chompordach a bheith aige agus oibríochtaí á ndéanamh aige i suíomhanna éagsúla.
3.Built-i nDuánBiomaire
Tá droichead duáin ionsuite déanta as ábhar PMMA ard-neart, baintear amach suíomhanna éagsúla go tapa, agus sábhálann sé am oibríochta go mór.
4. Ceallraí In-athluchtaithe Tógtha isteach
Tá ceallraí in-athluchtaithe ardfheidhmíochta feistithe ann, ar féidir léi freastal ar riachtanais 50 oibríochta. Ag an am céanna, tá soláthar cumhachta AC aige chun fuinneamh leictreach a sholáthar chun an tsábháilteacht uasta a chinntiú.
5. Coscáin Mheicniúla
Tá coscáin chosáin mheicniúla níos tapúla, áisiúil, sábháilte agus iontaofa
Pparaiméadair
| Mír Mhúnla | Tábla OR Leictreach-Hiodrálach TDY-G-1 |
| Fad agus Leithead | 2080mm * 550mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 820mm / 520mm |
| Pláta Ceann (Suas agus Síos) | 45°/ 90° |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 80°/ 20° |
| Pláta Cosa (Suas /Síos / Amach) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Droim ar ais | 20°/ 20° |
| Claonadh Cliathánach (Ar Chlé agus Ar Dheis) | 15°/ 15° |
| Airde Droichead na Duán | 110mm |
| Córas leictrea-mhótair | Chaoger ó Taiwan |
| Voltas | 220V/110V |
| Minicíocht | 50Hz / 60Hz |
| Comhsheasmhacht Cumhachta | 1.0 cileavata |
| Ceallraí | Tá |
| Matras | Tocht Cuimhne |
| Príomhábhar | Cruach Dhosmálta 304 |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 200 cileagram |
| Barántas | 1 Bhliain |
SGabhálais Chaighdeánacha
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Scáileán Ainéistéise | 1 phíosa |
| 2 | Tacaíocht Choirp | 1 péire |
| 3 | Tacaíocht Lámh | 1 péire |
| 4 | Tacaíocht Gualainn | 1 péire |
| 5 | Tacaíocht Cosa | 1 péire |
| 6 | Tacaíocht Chos | 1 péire |
| 7 | Láimhseáil Droichead na nDuán | 1 phíosa |
| 8 | Teanntán Socraithe Fada | 1 péire |
| 9 | Teanntán Socraithe | 8 bpíosa |
| 10 | Cianrialtán Láimhe | 1 phíosa |
| 11 | Líne Cumhachta | 1 phíosa |
| 12 | Pedal | 1 Péire |