Tábla oibríochta gínéiceolaíochta hiodrálach TF, tá an corp, an colún agus an bonn uile déanta as cruach dhosmálta, a bhfuil neart meicniúil ard, friotaíocht creimeadh aige, agus atá fabhrach do ghlanadh agus díghalrú.
Tagann an tábla oibriúcháin gínéiceolaíochta hiodrálaigh seo le scíth ghualainn, strapa gualainn, láimhseáil, scíth cos agus pedalanna, báisín salachair le criathar, agus solas scrúdaithe gínéiceolaíochta roghnach mar chaighdeán.
Is féidir airde an bhoird oibríochta gínéiceolaíochta hiodrálaigh a choigeartú le pedals, agus is féidir claonadh na leapa a choigeartú tríd an láimhseáil a chroitheadh.
Nuair a chuirtear an coscán air, íslítear an bonn seasta ag bun na leapa, rud a mhéadaíonn an limistéar teagmhála leis an talamh agus a chinntíonn cobhsaíocht na leapa.
Úsáidtear go forleathan é le haghaidh gínéiceolaíochta, cnáimhseachais, úireolaíochta, agus máinliachta anorectal.
1. Ábhar Cruach Dhosmálta
Tá príomhchorp, ráillí taobh, colún ardaithe agus bonn an bhoird oibriúcháin gínéiceolaíochta hiodrálaigh déanta as cruach dhosmálta 304 ardchaighdeáin, a bhfuil neart meicniúil ard, friotaíocht creimeadh agus glanadh éasca acu.
2. Dromchla Tábla Leathan
Is féidir le leithead dhromchla an bhoird oibriúcháin gínéiceolaíochta hiodrálaigh 600mm a bhaint amach, rud atá an-chairdiúil do dhaoine de chineál coirp ar leith agus a fheabhsaíonn compord.
3. Gabhálais Ilúsáideacha
Chomh maith leis an taca gualainne caighdeánach, tá strapaí gualainne, láimhsí, tacaí cos, pedalanna cos, báisín dramhaíola, agus solas scrúdaithe gínéiceolaíoch ar fáil mar roghnach freisin.
4. Cos Seasta Uathúil
Méadaíonn cos sheasta uathúil an bhoird oibriúcháin an limistéar teagmhála leis an talamh agus cinntíonn sé cobhsaíocht an ghinéiceolaíochta hiodrálaigh.
Paraiméadair
| Mír Mhúnla | Tábla Oibríochta Gínéiceolaíochta Hiodrálach TF |
| Fad agus Leithead | 1800mm * 600mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg Droim ar ais | 8°/ 20° |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 70°/ 11° |
| Voltas | 220V/110V |
| Minicíocht | 50Hz / 60Hz |
| Matras | Tocht gan uaim |
| Príomhábhar | Cruach Dhosmálta 304 |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 173 cileagram |
| Barántas | 1 Bhliain |
ScaighdeánachGabhálais
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Tacaíocht Lámh | 1 péire |
| 2 | Láimhseáil | 1 péire |
| 3 | Pláta Cos | 1 phíosa |
| 4 | Matras | 1 tacar |
| 5 | Doirteal Dramhaíola | 1 phíosa |
| 6 | Teanntán Socraithe | 1 Péire |
| 7 | Crúiscín Glúine | 1 Péire |
| 8 | Pedal | 1 Péire |