Tá tábla oibriúcháin meicniúil TS-1 déanta as cruach dhosmálta, a bhfuil neart meicniúil ard, friotaíocht creimeadh agus glanadh éasca aige.
Coigeartaigh airde dhromchla na leapa le tiomáint hiodrálach, agus coigeartaigh uillinn phláta na cosa cúil le huirlisí cúnta eile.
Tá bonn T-chruthach an bhoird oibriúcháin hiodrálaigh cobhsaí agus is féidir leis dóthain spáis cosa a thabhairt do dhochtúirí a oibríonn ar feadh i bhfad.
Tá dhá rogha ann - pláta cos comhtháite agus pláta cos scoilte, atá oiriúnach do dhaoine a bhfuil riachtanais tomhaltóirí éagsúla acu.
1.Bonn T
Ní hamháin go bhfuil dea-chobhsaíocht agus gluaiseacht sholúbtha ag bonn eirgeanamaíochta T-chruthach an bhoird oibriúcháin láimhe, ach soláthraíonn sé dóthain spáis cosa do dhochtúirí chun tuirse a laghdú le linn oibre fadtéarmach.
2.Droichead Duáin Tógtha isteach
Is féidir leis an droichead lumbar ionsuite ardú 110mm, rud atá áisiúil do dhochtúirí chun obráid duáin a dhéanamh.
3. Gabhálais Éagsúla
I measc na ngabhálais chaighdeánacha tá tacaíocht ghualainn, tacaíocht ghualainn, tacaíocht choirp, scáileán ainéistéise, agus tacaíocht cos chun oibríochtaí éagsúla a éascú.
4. Córas Ardaithe Hiodrálach
Tá sé tiomáinte go hiodrálach, agus déantar airde dhromchla an bhoird oibriúcháin mheicniúil a choigeartú leis an gcosán coise. Ritheann sé go réidh agus go ciúin. Is féidir leis oibriú go gnáth fiú mura bhfuil an chumhacht ann. I gcás ceantar le leictreachas éagobhsaí, is féidir boird oibriúcháin hiodrálach a roghnú.
5.Pláta Cos Comhtháite nó Pláta Cos Scoilte
Tá leagan simplí den phláta coise foriomlán ann, agus tá an praghas fabhrach. Tá pláta coise scoilte ann freisin, ar féidir é a choigeartú suas agus síos, agus is féidir é a leathnú amach chun obráidí éagsúla ar na géaga íochtaracha a éascú.
Pparaiméadair
| Mír Mhúnla | Tábla Oibriúcháin Mheicniúil TS-1 |
| Fad agus Leithead | 1980mm * 500mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 950mm/ 750mm |
| Pláta Ceann (Suas agus Síos) | 45°/ 90° |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 75°/ 30° |
| Pláta Cosa (Suas /Síos / Amach) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Droim ar ais | 20°/ 30° |
| Claonadh Cliathánach (Ar Chlé agus Ar Dheis) | 20°/ 20° |
| Airde Droichead na Duán | ≥110mm |
| Matras | Tocht Cuimhne |
| Príomhábhar | Cruach Dhosmálta 304 |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 200 cileagram |
| Barántas | 1 Bhliain |
SGabhálais Chaighdeánacha
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Scáileán Ainéistéise | 1 phíosa |
| 2 | Tacaíocht Choirp | 1 Péire |
| 3 | Tacaíocht Lámh | 1 Péire |
| 4 | Scíth Gualainn | 1 Péire |
| 5 | Crúiscín Glúine | 1 Péire |
| 6 | Teanntán Socraithe | 1 Tacar |
| 7 | Matras | 1 Tacar |