Tá tábla máinliachta hiodrálach TS oiriúnach le haghaidh máinliacht thoracach agus bhoilg, ENT, cnáimhseachas agus gínéiceolaíocht, úireolaíocht agus ortaipéidic, etc.
Murab ionann agus an tábla oibriúcháin láimhe ginearálta, úsáidimid córas ardaithe hiodrálach agus earrach gáis chun na plátaí droma agus cosa a choigeartú. Déanann an próiseas coigeartaithe ciúin agus áisiúil araon.
Úsáidtear an bonn Y-chruthach chun a chinntiú go bhfuil cobhsaíocht níos airde agus spás saor ag an mbord oibriúcháin hiodrálach, ionas gur féidir leis an bhfoireann leighis druidim leis an othar ag fad nialasach.
Déanann dearadh na rothaí móra frith-chreathadh agus dí-chomhbhrú é le linn gluaiseachta freisin.
1. Cúr Cuimhne Ardleibhéil
Tá ábhar dromchla an bhoird mháinliachta hiodrálaigh lasair-mhoillitheach agus frithstatach. Tá an tocht polaúireatán múnlaithe (PU) éasca le glanadh agus tá saolré seirbhíse fada aige.
2. Droichead Duáin Tógtha isteach.
Cuir láimhseáil isteach sa pholl comhfhreagrach, rothlaigh an láimhseáil agus tabhair an droichead coime suas nó síos go dtí an suíomh oiriúnach, ansin tarraing an láimhseáil amach. I gcás tábla oibriúcháin hiodrálach TS, tá airde an droichid coime os cionn 100mm.
3. AllmhairitheHdraulicScóras
Déanann córas hiodrálach allmhairithe ó Mheiriceá gluaiseacht an bhoird oibríochta láimhe cobhsaí agus tapa.
4. AuilleachAcoigeartuithewithGas Sprions
Tá struchtúir tacaíochta sorcóra earraigh gháis feistithe ar chúlphláta agus ar chosphláta an bhoird oibriúcháin hiodrálaigh TS, rud a fhágann go bhfuil coigeartuithe éagsúla réidh, ciúin agus saor ó chreathadh, agus ag an am céanna an struchtúr comhpháirteach a chosaint go héifeachtach agus an t-othar a chosc ó thitim.
5. Ldearadh caster níos airde
Tá bonn an tábla oibriúcháin mheicniúil hiodrálach deartha le rothaí móra (trastomhas≥100mm), atá solúbtha le bogadh. Ardaíonn na rothaí nuair a bhíonn coscánaithe, bíonn bonn na leapa i dteagmháil dhlúth leis an talamh, agus tá an chobhsaíocht mhaith.
Pparaiméadair
| Mír Mhúnla | Tábla Oibriúcháin Hiodrálach TS |
| Fad agus Leithead | 2050mm * 500mm |
| Airde (Suas agus Síos) | 890mm/ 690mm |
| Pláta Ceann (Suas agus Síos) | 60°/60° |
| Pláta Cúil (Suas agus Síos) | 75°/ 15° |
| Pláta Cosa (Suas /Síos / Amach) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Droim ar ais | 25°/ 25° |
| Claonadh Cliathánach (Ar Chlé agus Ar Dheis) | 20°/ 20° |
| Airde Droichead na Duán | ≥110mm |
| Matras | Tocht Cuimhne |
| Príomhábhar | Cruach Dhosmálta 304 |
| Uasacmhainn Luchtaigh | 200 cileagram |
| Barántas | 1 Bhliain |
SGabhálais Chaighdeánacha
| Níl. | Ainm | Cainníochtaí |
| 1 | Scáileán Ainéistéise | 1 phíosa |
| 2 | Tacaíocht Choirp | 1 Péire |
| 3 | Tacaíocht Lámh | 1 Péire |
| 4 | Scíth Gualainn | 1 Péire |
| 5 | Crúiscín Glúine | 1 Péire |
| 6 | Teanntán Socraithe | 1 Tacar |
| 7 | Matras | 1 Tacar |
| 8 | Strap Coirp | 1 Tacar |